Artykuły o Agile i nie tylko.
Największy w Polsce portal o zwinności

Joanna Gosk & Dawid Lewandowicz

-> Asia Gosk – Grupa Spotkanie – Od ponad 15 lat, pomagam zespołom i organizacjom rozwijać ich potencjał i przechodzić przez trudne sytuacje, a także proces zmian.
Jestem praktykiem – konsultantem, trenerem, coachem i psychologiem pracującym w biznesie. Łączę wiedzę z zarządzania z Analizą Transakcyjną – teorią psychologiczną wykorzystywaną w firmach, w której się specjalizuję.
Koordynowałam projekty szkoleniowe i rozwojowe dla klientów. Pracowałam z najwyższą i średnią kadrą managerską, zarówno indywidualnie jak i grupowo. Przeprowadziłam ponad 5000 godzin szkoleń dla organizacji.
Pracowałam dla dużych i średnich przedsiębiorstw w wielu branżach: produkcyjnej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej, modowej czy technologicznej.
Wykorzystuję swoje doświadczenie m.in. w Allegro, pracując w zespole Agile Coachów, a także wspierając zwinny projekt w międzynarodowym koncernie.
-> Dawid Lewandowicz – 202 Procent – osiadam prawie 20 letnie doświadczenie związane z wytwarzaniem oprogramowania. Na początku swojej kariery pracowałem jako analityk, a później jako certyfikowany kierownik projektów (Prince2 Practitioner) w jednym z największych banków w Polsce. Od 8 lat pracuję jako Agile Coach (CSP, PSPO) z zespołami deweloperskimi oraz infrastrukturalnymi, w tym wspierałem także przejście z tradycyjnego modelu zarządzania na podejście bardziej zwinne (scrum, kanban).
Pracuję również z zespołami biznesowymi. Wspieram je bazując na Customer Development Immersive, Entrepreneurship 101 oraz Professional Product Management Training – Blackblot.
Dzięki swojemu doświadczeniu posiadam perspektywę tradycyjnych systemów zarządzania (waterfall) oraz opartych o podejście zwinne (agile w różnych wariacjach).
Charakteryzuję się niekonwencjonalnymi pomysłami, wielokontekstową analizą prowadzącą do niestandardowych rozwiązań oraz, jak określają mnie współpracownicy, jestem głosem rozsądku połączonym z kwestionowaniem status quo.
Jestem również wykładowcą Technik Zwinnych na WMiI UAM, współzałożycielem największego w Polsce portalu o agile (agile247.pl) oraz prowadzę szkolenia i konsultacje w ramach 202procent.pl.

psychologia@202procent.pl

Wydarzenia prowadzącego

kwiecień

02/ 0409:0017:00Psychologia w zespołach zwinnych - Poznań

maj

07/ 05(/ 05 7)09:0008(/ 05 8)17:00Psychologia w zespołach zwinnych - Warszawa

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X