Regulamin konkursu „500 fanów”.

 1. Organizatorem konkursu jest Właściciel serwisu agile247.pl.
 2. Konkurs jest organizowany na terenie Polski.
 3. Konkurs jest zorganizowany z okazji osiągnięcia 500 polubień fanpage agile247.pl na Facebooku (https://www.facebook.com/Agile247pl/).
 4. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich.
 5. Nagrodą w konkursie jest książka Jeffa Sutherlanda „Scrum, czyli jak robić dwa razy więcej, dwa razy szybciej”, której recenzja pojawiła się na portalu 10 listopada 2015 (http://www.agile247.pl/jeff-sutherland-scrum-czyli-jak-robic-dwa-razy-wiecej-dwa-razy-szybciej/).
 6. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagrody jest polubienie strony agile247.pl na Facebooku i polubienie posta zawierającego informację o konkursie.
 7. Konkurs trwa od momentu zamieszczenia postu w serwisie społecznościowych Facebook przez kolejne 7 dni kalendarzowych.
 8. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na fanpage’u strony agile247.pl jeden dzień po zakończeniu konkursu.
 9. W przypadku wylosowania osoby, która nie spełnia przynajmniej jednego z dwóch warunków określonych w punkcie 6, wylosowana zostaje kolejna osoba.
 10. Nagroda nie podlega zamianie na gotówkę.
 11. Osoba, która wygra konkurs, zostanie o tym powiadomiona przez Organizatora w wiadomości prywatnej.
 12. Po ogłoszeniu wyników konkursu, osoba wygrywająca ma 7 dni na przesłanie w wiadomości prywatnej przez Facebooka swoich danych osobowych oraz danych do wysyłki nagrody. Dotyczy to również sytuacji, w której użytkownik nie otrzymał wcześniej wiadomości prywatnej z informacją o wygranej, gdyż ma wyłączoną funkcję przesyłania wiadomości.
 13. Nagroda zostanie przesłana pocztą na adres wskazany w wiadomości prywatnej, w terminie 14 dni od dnia otrzymania danych do wysyłki.
 14. W związku z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o PIT, podatek od wygranej opłaca Wygrywający.
 15. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 16. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

 

 

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X