Wyróżnione ogłoszenie o pracę – dlaczego warto?

Kim są czytelnicy agile247.pl?

Osoby odwiedzające portal agile247.pl są mocno zaangażowane w agile. Są to liderzy techniczni, scrum masterzy, product ownerzy, developerzy, testerzy, managerowie. Pracują już oni w metodykach zwinnych lub tęsknią za nimi!

Jaki mamy ruch w ciągu miesiąca?

Miesiąc
Użytkownicy agile247.pl
Styczeń '20
11 065
Luty '20
11 824

Powyższe dane wskazują, że wyróżnienie oferty na pierwszej stronie serwisu (pod wyszukiwarką) będzie miało kilkunastokrotnie większy zasięg niż zamieszczenie ogłoszenia tylko na stronie z ofertami pracy.

Jak wygląda wyróżnienie oferty o pracę?

Wyróżnienie oferty pracy znajdują się w dwóch miejscach.

Pierwsze z nich to strona główna serwisu, widoczna również po wejściu w artykuły.

Drugie z nich to strona „Oferty pracy”. Wyróżnione ogłoszenie jest lepiej widoczne oraz nie przesuwa się w dół strony, jak ma to miejsce z pozostałymi ogłoszeniami z uwagi na co raz późniejszą datę ich publikacji.

Jak długo ogłoszenie będzie wyróżnione?

Twoje ogłoszenie pozostanie wyróżnione 14 dni od momentu jego zamieszczenia w serwisie agile247.pl. Ogłoszenia zamieszczamy w 24h po otrzymaniu wpłaty.

Przejdź do regulaminu.

Ile kosztuje wyróżnione ogłoszenie?

Wyróżnione ogłoszenie o pracę kosztuje 200PLN + VAT.

Jak wyróżnić ogłoszenie o pracę?

Jeżeli chcesz zamieścić swoje ogłoszenie, napisz i wklej konkretny link do strony z ogłoszeniami o pracę albo strony kariery.

 

 

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x