Agilia17 już za 3 tygodnie

Konferencję Agilia już zapowiadaliśmy, ale postanowiłem napisać jeszcze jeden artykuł na jej temat, bo od czasu gdy opublikowaliśmy poprzednie zaproszenie, pojawiły się nowe dodatkowe informacje, które mogą zachęcić niezdecydowanych.

Przede wszystkim znane są już szczegóły związane z Agilia Business Tour (czyli intrygującym mnie pomysłem wycieczki po zwinnych firmach). Dzień po samej konferencji odbędzie się całodniowa wizyta w 3 firmach, które zdecydowały się pokazać swój sposób pracy i zaprosić do swojego biura. Będzie to wyszukiwarka połączeń lotniczych, producent mikroskopów przemysłowych i firma zajmująca się technologiami lotniczymi i kosmicznymi.

Oprócz wcześniej wspomnianych keynote’ów (Donald Reinersten, Dominik Maximini, Arie van Bennekum) zapełnił się też cały program wydarzenia, z którego można wyczytać dwa priorytety tegorocznej edycji – sporo wystąpień poruszy kwestię zwinności na poziomie całej organizacji i transformacji w takim kierunku, widać też dużo zaplanowanych wystąpień skupionych wokół wyzwań zarządzania produktem. Reprezentacja naszej społeczności również się powiększyła i swój warsztat na temat transformacji kultury organizacyjnej poprowadzi Tomek Pająk z SEQR z Łodzi, który wzmocnił oddzielny track konferencji nazwany Agile Management Congress. Ten track sam w sobie też jest ciekawą propozycją tej konferencji. Skierowany jest do kadry zarządzającej i w formule mikrowarsztatów przepracowuje w niedużych grupach szereg kwestii związanych ze zwinną organizacją takimi jak zarządzanie portfelem projektów w zwinnych sposób, wykorzystaniem Cynefina do zarządzania firmą czy prowadzeniem transformacji Scrumowej.

Reklama


Przypominamy, że dla wszystkich czytelników Agile247 mamy unikalny kod, który daje 5% zniżki od ceny wejściówki na dni konferencyjne. W polu komentarzy przy zamawianiu bilety wystarczy wpisać kod AGILE247PL.

Z samej konferencji spodziewajcie się relacji w social mediach (obserwujcie nasz profil redakcyjny na Twitterze) i wpisu (lub wpisów) na portalu. Oprócz tego ponieważ wezmę osobiście udział w warsztacie z Donaldem Reinertsenem, który odbędzie się po konferencji, w późniejszym czasie planuję opublikować serię artykułów, które przybliżą koncepcje Lean Product Development.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X