Artykuły o Agile i nie tylko.
Największy w Polsce portal o zwinności

Mamy dobrą wiadomość dla fanów agile oraz lean w Polsce – pomiędzy 29 a 31 października 2014 w Warszawie odbędzie się czwarta edycja konferencji Agile By Example. Konferencja nastawiona jest na przekazywanie praktycznej wiedzy i wzorem lat poprzednich można się spodziewać prezentacji, których wspólnym mianownikiem są przykłady z życia zamiast ogólnej, powszechnie znanej teorii. Wydarzenie to jest „starszym bratem” konferencji Agile By Example Light, z której wrażenia opisaliśmy na agile247.pl jakiś czas temu.

Tegoroczną edycję uświetnią swoimi keynote’ami takie postaci, jak: Mary PoppendieckDavid HussmanRobin Dymond oraz Bob Marshall.

To, co będzie wyróżniać tegoroczną agendę, to uruchomienie dodatkowych, równoległych ścieżek prezentacji.

I tak, dnia pierwszego (29 października) dodatkowa ścieżka odbędzie się pod hasłem „Beginner track” i zaoferuje prezentacje, które mogą okazać się wartościowe szczególnie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z agile.

Drugi dzień (30 października) zaoferuje dodatkowo prezentacje pod znakiem „Product Owner” i,  jak łatwo się domyślić, skupi się na tematach dotyczących zarządzania produktem w agile.

Dodatkowo, ostatniego dnia (31 października) odbędzie się dojo, czyli sesja warsztatowa. Część warsztatów została już ogłoszona publicznie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem odsyłamy do strony, na której można kupić bilety na konferencję i jednocześnie zachęcamy do użycia kodu AGILE247, który umożliwia uzyskanie 15% zniżki przy zakupie biletu.

Oczywiście na konferencji nie zabraknie naszej reprezentacji – spodziewajcie się relacji z pierwszej ręki!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X