Baner wykorzystywany do promocji konferencji Agile By Example
Baner Agile By Example 2014

Już wkrótce kolejna edycja konferencji Agile By Example 2014

Mamy dobrą wiadomość dla fanów agile oraz lean w Polsce – pomiędzy 29 a 31 października 2014 w Warszawie odbędzie się czwarta edycja konferencji Agile By Example. Konferencja nastawiona jest na przekazywanie praktycznej wiedzy i wzorem lat poprzednich można się spodziewać prezentacji, których wspólnym mianownikiem są przykłady z życia zamiast ogólnej, powszechnie znanej teorii. Wydarzenie to jest „starszym bratem” konferencji Agile By Example Light, z której wrażenia opisaliśmy na agile247.pl jakiś czas temu.

Tegoroczną edycję uświetnią swoimi keynote’ami takie postaci, jak: Mary PoppendieckDavid HussmanRobin Dymond oraz Bob Marshall.

To, co będzie wyróżniać tegoroczną agendę, to uruchomienie dodatkowych, równoległych ścieżek prezentacji.

I tak, dnia pierwszego (29 października) dodatkowa ścieżka odbędzie się pod hasłem „Beginner track” i zaoferuje prezentacje, które mogą okazać się wartościowe szczególnie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z agile.

Drugi dzień (30 października) zaoferuje dodatkowo prezentacje pod znakiem „Product Owner” i,  jak łatwo się domyślić, skupi się na tematach dotyczących zarządzania produktem w agile.

Reklama


Dodatkowo, ostatniego dnia (31 października) odbędzie się dojo, czyli sesja warsztatowa. Część warsztatów została już ogłoszona publicznie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem odsyłamy do strony, na której można kupić bilety na konferencję i jednocześnie zachęcamy do użycia kodu AGILE247, który umożliwia uzyskanie 15% zniżki przy zakupie biletu.

Oczywiście na konferencji nie zabraknie naszej reprezentacji – spodziewajcie się relacji z pierwszej ręki!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X