Kolejna edycja AgileByExample przed nami

Już za niecałe 2 miesiące, a mianowicie w dniach 10-12 października odbędzie się szósta edycja największej polskiej konferencji o tematyce agile’owej: AgileByExample. W tym roku Kuba, Jacek i ja zostaliśmy zaproszeni do współtworzenia rady programowej, więc wiemy z pierwszej ręki, że ponownie organizatorzy ABE dokonali czynów niemożliwych i zgodnie z przyświecającym im celem ściągnęli doborowe grono prelegentów.

Jako pierwsi możemy wam przekazać, że keynote kończący ABE będzie należał do Briana Maricka, jednego z sygnatariuszy Manifestu Agile, autora poczytnych książek dot. programowania w Ruby, testów i zwinnego wytwarzania oprogramowania. Obok niego pojawią się tak uznane nazwiska jak Henrik Kniberg, Jurgen Appelo, Marc Loeffler, czy Paweł Brodziński. Możecie się również spodziewać dużej dawki praktycznej wiedzy dzięki wysokiemu poziomowi zgłoszonych prezentacji. A do tego wszystkiego jak zwykle dwa dni konferencji zostaną poprzedzone dniem dojo z licznymi warsztatami prowadzonymi przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Jeśli zatem nie kupiliście jeszcze biletów na konferencję albo wahacie się, czy wziąć w niej udział, mamy dla was coś na zachętę. Dzięki współpracy z organizatorami możemy zaproponować wam unikalny kod, który uprawnia do nabycia biletów z 19% zniżką. Kod będzie dostępny na naszej stronie tylko i wyłącznie 1 września, więc nie przegapcie tej daty.

Do zobaczenia na AgileByExample 2016!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X