Pora na AgileByExample 2018!

Czy macie już zarezerwowane w kajecikach dni 22 – 24 października? Jeśli nie, przypominamy, że wówczas odbędzie się w Warszawie kolejna edycja AgileByExample. Na razie informacje na temat większej części prezentacji i gości okryte są tajemnicą, ale już wiadomo, że ponownie zobaczymy niezwykle energetycznego Ángela Medinillę oraz Joshuę Kerievskiego – znanego z konceptów Anzeneeringu oraz ModernAgile. O obu panach możecie poczytać na dedykowanej stronie, do której warto powracać, bo właśnie tam będą się pojawiać następne nazwiska. Biorąc pod uwagę, że konferencja ta cały czas trzyma wyśrubowany poziom, o czym już rok temu pisaliśmy (podsumowanie drugiego dnia agile by example17), możecie się spodziewać, że i kolejni mówcy dostarczą nam niezłej dawki inspiracji. Co więcej, w tym roku organizatorzy postanowili oddać więcej pola rodzimym mówcom i wesprzeć przedstawienie praktycznych przykładów z naszego ogródka. A zatem piłeczka po waszej stronie:

  • Jeśli uważasz, że masz ciekawą historię dla uczestników konferencji, że warto się podzielić swoimi doświadczeniami, albo chcesz poprowadzić dojo, bo akurat masz świetny warsztat, to tylko do 30 czerwca masz czas na złożenie CFP. Więcej informacji znajdziesz na dedykowanej stronie: https://agilebyexample.com/speak-at-abe/.
  • Jeśli nie czujesz się na siłach, by występować, ale chcesz wziąć udział w konferencji, to również tylko do 30 czerwca masz możliwość kupić bilet w promocyjnej cenie w ramach oferty dla porannych aka wczesnych ptaszków. Dwa dni konferencji to w tej chwili koszt jedynie 1100 zł (+vat), a pakiet dwóch pół-dniowych warsztatów pierwszego dnia to dodatkowe 300 zł (+vat). Rejestrować możecie się tu: https://agilebyexample.com/tickets/.

Aha! Czasem możemy nie nadążyć z nowościami dotyczącymi ABE, więc jeśli chcecie naprawdę trzymać rękę na pulsie, powinniście zacząć obserwować konferencję na twitterze (https://twitter.com/agilebyexample) albo facebooku (https://facebook.com/AgileByExample/).

To co? Do zobaczenia na ABE18?

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X