Agile by Example 2015

AgileByExample – zniżka dla czytelników agile247!

AgileByExample już niebawem (zaczyna się 28 września) a dla wszystkich czytelników agile247 przygotowaliśmy wraz z organizatorami konferencji okazję do tego, by udział w niej uczynić jeszcze bardziej przystępnym (informacja na końcu artykułu). Weź udział w jednej z najlepszych na świecie konferencji poświęconych metodom zwinnym – w ubiegłym roku konferencja AgileByExample znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych konferencji Agile na świecie. Podsumowanie najważniejszych wystąpień z zeszłego roku spisali Ewa i Jacek.  Rąbka tajemnicy jak wygląda organizacja tej konferencji i jakie są cele tegorocznej edycji uchylił niedawno na naszych łamach Piotr Burdyło.

Konferencja AgileByExample to trzy wykłady główne, kilkadziesiąt prezentacji i otwarte dyskusje zgrupowane w trzy ścieżki: Zespół, Produkt, Zarządzanie. Pierwszego dnia konferencji zorganizowane są także warsztaty umożliwiające nabycie praktycznych umiejętności.

Swój udział w konferencji potwierdzili światowej sławy mówcy i autorzy – m.in. Jim Benson, Gojko Adzić czy Vasco Duarte. Z pełną listą prelegentów można zapoznać się na stronie agilebyexample.com. Prowadzący podzielą się doświadczeniami z firm: Spotify, Statoil, Lego, Intel czy Telefonica. Grono redakcyjne agile247 ma również swój skromny udział w tegorocznym zestawie wystąpień – o doświadczeniach z zastosowaniem Management 3.0 w praktyce opowie Jacek Wieczorek.

Dla czytelników agile247.pl – 15% zniżki na kod: abe4a247. Zwróćcie uwagę, że cena „regularna” dostępna jest do końca sierpnia i we wrześniu wzrasta, więc nie przegapcie zapisów i zróbcie to jak najwcześniej. Rejestracja pod adresem: agilebyexample.com/tickets.

Reklama


Zapraszamy 🙂

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X