Wyjątkowa konferencja poświęcona tematowi zwinnych transformacji firm i rabat dla czytelników agile247

25 września w Warszawie odbędzie się jedyna w Polsce konferencja w pełni poświęcona tematowi agile’owych transformacji firm. To okazja, aby poznać kulisy spektakularnych transformacji dużych organizacji z perspektywy agentów tych zmian, a zarazem dowiedzieć się, jakie wyzwania stoją przed managerami firm, w których agile’owe metody pracy funkcjonują od lat. To również szansa na networking w gronie praktyków z bogatym doświadczeniem.

W programie spotkania pojawił się szeroki wachlarz zagadnień – od wniosków z procesu wdrażania zwinnych metod w różnych organizacjach, największych wyzwań, przed jakimi stanęli liderzy zmian i sposobów radzenia sobie z nimi, przykładów sukcesów i wyciągniętych lekcji z trudnych doświadczeń, po możliwe problemy, z jakimi prawdopodobnie będzie musiała zderzyć się każda firma na początku przygody z agilem. Znajdziecie tutaj także obietnicę swoistej recepty na sukces w postaci czynników, które wpływają na sposób wprowadzania zwinności do organizacji, takich jak rola lidera zmiany oraz managerów w trakcie transformacji. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób agile zmienia kulturę całej organizacji oraz jak taka zmiana sposobu myślenia i pracy wpływa na percepcję partnerów biznesowych, a w konsekwencji na rozwój całego biznesu. W agendzie pojawiają się także takie hasła, jak: Kanban, DevOps, marnotrawstwo w organizacjach, jakość i sposób komunikacji, czy współpraca w zespołach rozproszonych. Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie.

Pośród prelegentów tegorocznej, siódmej edycji konferencji są przedstawiciele takich firm, jak: AXA Polska, Raiffeisen Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, Grupa Onet – RASP, ENERGA – OBRÓT oraz Lux Med i Fandom.

Konferencji towarzyszą całodniowe warsztaty – Ludmiły Pisiewicz z Project Factory 2.0: Jak dostosować organizację do bycia „Agile”? Czynniki sukcesu transformacji oraz Kuby Szczepanika z mBank: Dlaczego naprawdę potrzebujemy przyrostowego rozwoju produktu?. Uczestnicy konferencji mogą uczestniczyć w nich na preferencyjnych warunkach. Szczegóły znajdziecie na stronie.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w konferencji, możecie skorzystać z 10% rabatu dla czytelników agile247. Do piątku 8 września obowiązuje promocyjna cena wejściówek na konferencję.

Reklama


 

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X