Agile By Example Light 2014

Już wkrótce mini-konferencja Agile By Example Light 2014

W najbliższą sobotę, 10 maja w Warszawie, odbędzie się druga edycja mini-konferencji Agile By Example Light 2014.

Piotr Burdyło, jeden z organizatorów konferencji, tak określa tę inicjatywę: „wiosenna, komplementarna edycja Agile By Example, realizowana na nieco mniejszą skalę”.

Dla przypomnienia, organizatorzy Agile By Example stawiają na prezentacje, które pozwalają uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę na temat agile na bazie faktycznych doświadczeń prelegentów. Prelegenci z założenia nie mają dawać słuchaczom „złotych rad”, a raczej dzielić się sukcesami oraz porażkami na bazie własnych doświadczeń, pozostawiając widowni przestrzeń do własnych interpretacji.

Wydarzenie odbędzie się na ul. Mokotowskiej 1 w Warszawie, start o godzinie 14:00. Blok prezentacji potrwa do ok. 19:30, następnie odbędzie się afterparty w jednym z okolicznych pubów.

Reprezentacja agile247.pl pojawi się na tym wydarzeniu – spodziewajcie się naszej relacji.

Reklama


Dla czytelników mamy jedną darmową wejściówkę na tę konferencję.

Aby ją zdobyć, wystarczy zostawić w komentarzu odpowiedź na pytanie: Kto wygłosił keynote’a na otwarciu Agile By Example w 2013 roku?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca czwartku.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X