Agile w biznesie 2014

Agile w Biznesie 2014 – zaproszenie i kod zniżkowy!

  IV Konferencja Computerworld „Agile w biznesie” już za tydzień, a ponieważ członkowie redakcji będą uczestniczyć w tym wydarzeniu jako prowadzący warsztat o kanbanie, pozwolimy sobie na odrobinę zachęty dla wszystkich tych, którzy jeszcze rozważają, czy się zapisać. Zapraszamy, ponieważ zostały już tylko ostatnie wolne miejsca.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji Agile w Biznesie 2014?

Program prelekcji już na pierwszy rzut oka ujawnia, jaki jest profil tego wydarzenia – skupienie się na praktycznych aspektach wdrożenia agile w większych organizacjach. Zeszłoroczna edycja zawierała dobre prezentacje na temat rozterek stosowania agile w dużej skali w banku, firmie ubezpieczeniowej, czy wiodącej platformie aukcyjnej. W tym roku również można się spodziewać konkretnych przykładów i doświadczeń z wdrożeń podejścia agilowego w takich firmach, jak ING Bank Śląski, Orange czy PayU. Swoje miejsce, zauważalne zarówno w ramach programu prelekcji, jak i warsztatów, zajmie Holacracy, o której pisaliśmy już na agile247 jakiś czas temu.

W szczególny sposób zwrócę uwagę na zapowiedź prelekcji Orange:

„Zwinność w Orange. Błędy, z których jesteśmy dumni i błędy, które nadal popełniamy.

(…) Decyzja o wykorzystaniu metodyk zwinnych zapadła zaraz po 3.edycji konferencji „Agile w Biznesie”. W czerwcu tego roku agile został wpisany do strategii jako jeden z głównych filarów rozwoju IT na kolejne lata”.

 Takie szczere postawienie sprawy po pierwsze dobrze wróży poprawności wdrożenia podejścia agilowego, a jednocześnie jest formą obietnicy dla kolejnych uczestników – jeśli przedstawiciele firmy Orange zainspirowali się w zeszłym roku, prawdopodobnie i w tym roku pozytywny „wirus” agile’a zostanie przekazany do kolejnych organizacji. Jak zwykle konferencja tego typu będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń nie tylko w formie prelekcji, ale również w kuluarach na stopie mniej formalnej.

Reklama


Gdzie i kiedy odbędzie się konferencja Agile w Biznesie?

Konferencja odbędzie się w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center Warsaw**** w Warszawie, ul. Skalnicowa 21 w dniach 23-24 września 2014 r. Koszt uczestnictwa jednej osoby to 1799 zł netto, z możliwością uzyskania rabatu za jednoczesną rejestrację większej ilości uczestników. Dla sympatyków agile247 organizatorzy konferencji przygotowali specjalną ofertę LAST MINUTE: 1190 zł. Formularz rejestracji można znaleźć pod tym adresem – http://www.computerworld.pl/konferencja/agile2014/wykup?token=agile247 . KOD do niższej ceny: AGILE247

Zapraszamy!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X