Agile w Biznesie 2015
Agile w Biznesie 2015

Zaproszenie na V edycję Agile w Biznesie

Jako Agile247 często piszemy o najważniejszych wydarzeniach i swoje trwałe miejsce na mapie konferencji o tematyce zwinnej ma również Agile w Biznesie. Tegoroczna edycja (już piąta) odbędzie się 22 i 23 września w Warszawie. Organizatorzy kontynuują formułę, która sprawdziła się w poprzednich latach – pierwszego dnia odbywa się seria prelekcji, z mixem tematów przyniesionych przez prelegentów z zagranicy i case studies z aspektów wykorzystania agile w polskich organizacjach. Drugiego dnia do wyboru dla uczestników jest 5 różnorodnych warsztatów – od sprawdzonego już na wielu wystąpieniach tematu kontraktów zwinnych, przez skalowanie agile aż po metody wsparcia transformacji (na ten ostatni warsztat zapraszam szczególnie, ponieważ będę jego moderatorem 🙂 ). Wyraźnie da się zauważyć silne skupienie na tematyce największych organizacji – raczej trudno się będzie spodziewać dyskusji o #NoEstimates czy najnowszych trendów prowadzenia retrospektywy, ale temat zmartwień właściwego wykorzystania potencjału zwinności większych firm też zasługuje na swoje miejsce i ewidentnie Agile w Biznesie ma aspiracje, by ten temat poruszać.

Zeszłoroczna konferencja zaowocowała dwoma artykułami podsumowującymi najlepsze naszym zdaniem prezentacje (część 1 i część 2 relacji). Tomek Włodarek @ Agile w biznesieW tym roku osobiście sam najwięcej obiecuję sobie po trzeciej już z rzędu prezentacji ING Banku Śląskiego, którego transformację śledzę ze szczególnym zainteresowaniem 😉 – ciekaw jestem jakie obserwacje padną ze sceny po takim czasie od rozpoczęcia transformacji. Case study zapowiedziane jest też ze strony PZU, od jakiegoś czasu żadna polska konferencja nie może się odbyć bez udziału głosu z tej organizacji i dobrze ponownie posłuchać co słychać w tak wielkim projekcie – jak do tej pory prelegenci z tej firmy sprawnie pokazują że “da się” nawet na tak dużą skalę i przy takiej przeszłości (taaak, wiem – “… ale u nas i tak się nie uda bo…”).

W składzie konferencji jest też zestaw głosów z zagranicy – jeden z większych banków tureckich, opowieść o transformacji Philipsa i case study wprowadzenia Holacracy do niemieckiego startupu.

Czytelników Agile247 zainteresowanych powyższym materiałem zapraszamy na konferencję i jako jej partner medialny mamy specjalną zniżkę – skorzystajcie z tego odnośnika do rejestracji albo w jej trakcie podajcie kod “Agile247” by uzyskać 10% rabatu. Zwróćcie też uwagę że do 11 września obowiązuje obniżona cena (przy wykorzystaniu naszego kodu będzie to 1260 zł netto), więc warto nie odkładać momentu rejestracji na ostatnią chwilę.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X