Zapraszamy na Agile w Biznesie 2018!

20 września 2018 roku, w Warszawie, odbędzie się ósma edycja konferencji Agile w Biznesie. Już od lat obejmujemy to wydarzenie patronatem medialnym i ponownie chcielibyśmy Was zaprosić do przyjrzenia się jej programowi i rozważenia udziału. Konferencja jest w szczególny sposób dedykowana kadrze zarządzającej, która chce się dowiedzieć czegoś o zwinności albo jej praktykowanie pogłębić – i w tym sensie jest to wydarzenie unikalne w Polsce. Program jest dopasowany pod tym kątem, w ramach prelekcji zapowiedziane są case studies kilku dużych polskich organizacji, które przechodzą właśnie zwinną transformację lub korzystają z tego podejścia od kilku lat.

Wśród prelegentów znajdziemy kilka znajomych twarzy z poprzednich edycji, które gwarantują jakość swoich wystąpień – zarówno merytorycznie jak i pod kątem stylu. Wyróżnimy w tym gronie Jarka Walaszka, szefa developmentu w koncernie Ringier Axel Springer (właściciel m.in. Onetu), który w zeszłym roku pokazał bardzo inspirującą historię zwinności pielęgnowanej od wielu lat w firmie o bardzo dużym poziomie presji rynkowej. Jarek opowiadał o kulturze zarządzania i wyzwaniach, jakie stoją przed tak dużą organizacją, która musi się zmieniać. Sygnalizował też, że krok po kroku zwinność dociera na najwyższe szczeble zarządzania w koncernie – tytuł tegorocznej prezentacji „Dlaczego CEO „zrezygnował”?” może wskazywać, że w tym roku Jarek ma kolejne rozdziały dopisane do tej historii. Jakość i wartość prezentacji gwarantuje też Łukasz Węgrzyn, prawnik, który specjalizuje się w tematyce m.in. zwinnych umów IT, wielokrotnie już na naszych łamach chwalony i wspominany. Tym razem Łukasz w swojej prezentacji chce poruszyć tematykę krok wcześniej niż zwinne umowy – czyli to, jak do nich w ogóle doprowadzić, jak ułożyć proces zakupowy, by był zgodny z podejściem agile. Temat jest istotny dla wszystkich organizacji, które mają ochotę zamawiać projekty albo zatrudniać zespoły na zewnątrz i póki co mało jest gotowych podpowiedzi, jak do tego problemu podejść.

W programie są też historie transformacji albo ich kolejnych etapów dużych polskich organizacji finansowych – Bartek Janowski na bazie przykładu projektu przebudowy serwisu transakcyjnego mBanku opowie jak wygląda aktualnie status uzwinniania tej firmy. Rąbka tego, jak agile wygląda w bankach uchylą też przedstawiciele Raiffeisena i BGŻ BNP Paribas. W konferencji weźmie udział jako prelegent również Kuba Szczepanik (czyli autor tego wpisu :)) – wraz z Magdą Berezowską, szefową Product Ownerów w firmie BEST, opowiedzą o ewolucji roli Właściciela Produktu w trakcie kolejnych kroków transformacji tej firmy.

Reklama


Zapraszamy Was na to wydarzenie (i zachęcamy, żebyście również zaprosili na to wydarzenie kierownictwo wyższego szczebla). Dla czytelników naszego portalu mamy zniżkę, wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod agile247 by uzyskać 10% rabatu od ceny wyjściowej.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X