Zapraszamy na Agile By Example’18 Light

Ostatnio zapraszaliśmy Was na Agilię, pora na jeszcze jedną zapowiedź wydarzenia cyklicznego, które również wspieramy jako portal Agile247. Po raz kolejny odbędzie się Agile by Example Light – młodsza, wiosenna, szczuplejsza siostra konferencji AgileByExample i co jest nowością dzięki wsparciu sponsorów – DARMOWA. 17 marca (sobota) w Warszawie w Akademii Finansów i Biznesu VISTULA spotkają się wszyscy zainteresowani eksplorowaniem granic zwinności. W programie wydarzenia najmocniejszą postacią jest z pewnością Mary Poppendieck, która przedstawi swój punkt widzenia na “Lean” w wytwarzaniu oprogramowania.

Dla przynajmniej części z naszej redakcji Mary (wraz z mężem) jest jedną z większych inspiracji na temat koncepcji leżących u podstaw zwinnego podejścia, więc możliwość obejrzenia jej wystąpienia na żywo jest nie lada gratką. Dalsza część programu jest wypełniona przez polskich prelegentów. Przedstawiciele ProCognity poprowadzą warsztat z Lean, potem dwie prezentacje o aspektach miękkich we współpracy w zespole i na końcu bardzo techniczny wątek – o Continuous Integration na bazie przykładów z życia, zaprezentowany przez Michała Gozdalika.

Zapraszamy wszystkich czytelników na ABE Light – możemy z czystym sercem polecić tą inicjatywę (spisaliśmy relacje z dwóch edycji). Zniżki dla czytelników nie damy – bo konferencja jest bezpłatna 😉 Oprócz samych aspektów merytorycznych jak zwykle spodziewamy się luźnej atmosfery zachęcającej do wymiany wiedzy pomiędzy uczestnikami, która zakończy się wieczornym networkingiem przy piwie. Wszystko co potrzebujecie poświęcić – to pół dnia w weekend (i zainwestować w dojazd dla tych z Was, którzy są spoza Warszawy). Zapraszamy!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X