Artykuły o Agile i nie tylko.
Największy w Polsce portal o zwinności

Ostatnio zapraszaliśmy Was na Agilię, pora na jeszcze jedną zapowiedź wydarzenia cyklicznego, które również wspieramy jako portal Agile247. Po raz kolejny odbędzie się Agile by Example Light – młodsza, wiosenna, szczuplejsza siostra konferencji AgileByExample i co jest nowością dzięki wsparciu sponsorów – DARMOWA. 17 marca (sobota) w Warszawie w Akademii Finansów i Biznesu VISTULA spotkają się wszyscy zainteresowani eksplorowaniem granic zwinności. W programie wydarzenia najmocniejszą postacią jest z pewnością Mary Poppendieck, która przedstawi swój punkt widzenia na “Lean” w wytwarzaniu oprogramowania.

Dla przynajmniej części z naszej redakcji Mary (wraz z mężem) jest jedną z większych inspiracji na temat koncepcji leżących u podstaw zwinnego podejścia, więc możliwość obejrzenia jej wystąpienia na żywo jest nie lada gratką. Dalsza część programu jest wypełniona przez polskich prelegentów. Przedstawiciele ProCognity poprowadzą warsztat z Lean, potem dwie prezentacje o aspektach miękkich we współpracy w zespole i na końcu bardzo techniczny wątek – o Continuous Integration na bazie przykładów z życia, zaprezentowany przez Michała Gozdalika.

Zapraszamy wszystkich czytelników na ABE Light – możemy z czystym sercem polecić tą inicjatywę (spisaliśmy relacje z dwóch edycji). Zniżki dla czytelników nie damy – bo konferencja jest bezpłatna 😉 Oprócz samych aspektów merytorycznych jak zwykle spodziewamy się luźnej atmosfery zachęcającej do wymiany wiedzy pomiędzy uczestnikami, która zakończy się wieczornym networkingiem przy piwie. Wszystko co potrzebujecie poświęcić – to pół dnia w weekend (i zainwestować w dojazd dla tych z Was, którzy są spoza Warszawy). Zapraszamy!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X