Konferencja Agile w Biznesie 2016

Agile w biznesie – historie z transformacji dużych firm

Powakacyjny sezon wydarzeń społecznościowych się rozpoczął, więc mamy dla Was jeszcze jedną godną uwagi konferencję. Wzorem lat ubiegłych ponownie zapraszamy Was na Agile w Biznesie, organizowany przez Computerworld . Konferencja odbędzie się 20-21 września 2016 w Warszawie i ma ambicję skupiać się na aspektach związanych ze zwinnością w średnich i większych organizacjach. Wśród uczestników można się spodziewać kręgu menedżerów średniego i wyższego szczebla z polskich firm będących agile lub będących w trakcie transformacji. Przeczytaj dlaczego warto wziąć udział w tej konferencji i skorzystaj z kodu zniżkowego dla czytelników Agile247.pl.

Przedstawiciele redakcji Agile247 w tym roku w zauważalny sposób są obecni w programie konferencji. Razem z Bartkiem Janowskim z mBanku przedstawię case study toczącej się transformacji ku zwinności. Opowiemy gdzie jesteśmy, jak doszliśmy do tego miejsca, jakich praktyk użyliśmy i z perspektywy czasu moglibyśmy polecić, ale też jakie kwestie nam ewidentnie nie wyszły. Do tej pory przedstawiciele mBanku nie opowiadali zbyt często publicznie o naszej transformacji, więc okazja będzie dość unikalna.

Drugiego dnia, wśród dostępnych warsztatów, wybrać będzie można materiał przygotowany przez Jacka Wieczorka “Skuteczne uruchamianie oraz realizacja zwinnych projektów z dwóch perspektyw – klienta oraz dostawcy”. Jacek planuje podzielić się swoim rozbudowanym doświadczeniem we współpracy zwinnej w relacji klient-dostawca. Często słyszy się ze strony przedstawicieli dostawców oprogramowania, że chętnie pracowaliby zwinnie ale ich klienci nie chcą albo nie rozumieją tego podejścia. Z drugiej strony firmy zamawiające oprogramowanie na zewnątrz narzekają na to, że deklarowana przez dostawców zwinność szybko znika, gdy rozpoczyna się realizacja kontraktu. Jacek zaproponuje szereg praktyk, które usprawniają taką relację, zaczynając od wstępnych prac przy tworzeniu wizji produktu aż po faktyczne dostarczenie projektu.

Reklama


W programie ciekawie zapowiadają się prezentacje gości z zagranicy – konferencję otwiera Tom Willems odpowiedzialny za transformację belgijskiego ING, keynotem będzie też Mark Vletter, który opowie o wprowadzeniu Holokracji w swojej organizacji. Oprócz nich nadarzy się okazja posłuchać o agile’u w międzynarodowej skali na przykładzie Santandera i BZ WBK oraz o transformacji w firmie Lux Med. Oprócz historii transformacji z konkretnych wybranych firm, w programie konferencji zaplanowane są wystąpienia Kasi Terleckiej (która opowie o zależności między modelem biznesowym a kulturą) i już kilkukrotnie (od z do a udana minikonferencja Zwinnej Łodzina naszych łamach rekomendowanego Łukasza Węgrzyna, który tym razem pokusi się o podsumowanie stanu polskiego rynku IT pod kątem adopcji zwinnego modelu umów.

Wszystkim czytelnikom Agile247, którzy jeszcze nie skorzystali z oferty Agile w Biznesie, proponujemy kod zniżkowy – przy rejestracji skorzystajcie z naszego linku http://www.computerworld.pl/konferencja/Agile2016/wykup?token=Agile247 lub w pole „kody promocyjne i rabaty” wpiszcie Agile247. Obniżona cena (1199zł netto zamiast 1399) będzie aktualna tylko do 9 września, więc nie zwlekajcie z wykupieniem biletu zbyt długo.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X