Agile by Example 2017
Agile by Example 2017

Już wkrótce Agile By Example 2017 + rabat na zakup biletu

9-11 października 2017r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji “Agile By Example”. Jest to konferencja, która skupia się na propagowaniu praktycznych aspektów pracy w środowisku agile i taki też jest klucz doboru prelegentów.

Jak zwykle w kwestii zaproszonych gości organizatorzy nie zawiedli i zaprosili imponującą listę osobistości. Pojawi się Alistair Cockburn, Dave Snowden, Donald Reinertsen oraz Esther Derby.

O każdej z tych osób, ze względu na wkład w szeroko rozumianą społeczność agile’ową, można by napisać oddzielny artykuł. Na potrzeby jednak tej zapowiedzi podam tylko ich zwięzłe charakterystyki:

Jak widać po załączonych opisach, są to postaci, które w branży funkcjonują od wielu lat. Oprócz wyżej wymienionych osób wystąpi kilkunastu doświadczonych praktyków a także trenerów, którzy podzielą się swoją wiedzą w formule prezentacji lub warsztatów. Agenda nie jest jeszcze opublikowana, jednak większość tytułów prezentacji oraz warsztatów dostępna jest na stronie prezentującej prelegentów.

Reklama


Trzy dni organizatorzy podzielili na:

  • jeden dzień warsztatowy (9 października), oraz
  • dwa dni prelekcji (10 oraz 11 października).

Warto zwrócić uwagę, że wydarzenia te odbędą się w różnych lokalizacjach: warsztaty odbędą się w Centrum Konferencyjnym na ul. Zielnej, natomiast prelekcje w Multikino Złote Tarasy na ul. Złotej.

Jak co roku wspieramy medialnie konferencję, pojawimy się na niej, będziemy ją dla Was relacjonować na blogu oraz w naszych kanałach społecznościowych, a po jej zakończeniu zamieścimy obszerną recenzję najlepszych wystąpień.

Dodatkowo, mamy dla Was zniżkę 15% na bilety. Wystarczy, że podczas zakupu wpiszecie w pole „Coupon” hasło “agile247”.

Do zobaczenia w Warszawie!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X