Druga edycja Scrum Days 2016 już 12-13 maja w Warszawie!

Dokładnie rok temu informowaliśmy Was o ciekawie zapowiadającej się konferencji, nazwanej przez organizatorów Scrum Days. Co więcej, reprezentacja redakcji miała okazję pojawić się na miejscu i efektem tego była obszerna relacja z tego ciekawego, scrumowego wydarzenia.

Podobnie jak w zeszłym roku, program Scrum Days 2016 będzie oparty na kilku ścieżkach tematycznych:

  • Process – ścieżka adresowana do osób zainteresowanych procesowym aspektem Scurma; organizatorzy stawiają sobie ambitny cel, aby uczestnictwo w tej ścieżce pomogło uczestnikom dostrzec nowe horyzonty.
  • Product – ścieżka typowo Product Ownerska, czyli skupiona na budowaniu produktów oraz dostarczaniu wartości.
  • Experience – track przygotowany z myślą o osobach, które szukają okazji, aby zainspirować się, słuchając doświadczeń innych.
  • Executive – miejsce przygotowane z myślą o osobach na stanowiskach zarządczych; poruszane tematy będą dotyczyć kultury organizacyjnej, transformacji oraz skalowania podejścia agile w dużych organizacjach
  • warsztaty oraz Open Space – czyli praktyczne podejście do Scruma oraz okazja do swobodnej wymiany myśli.

Dwie pierwsze ścieżki odbędą się w lubianym przez wielu formacie 18-minutowych prelekcji w stylu TED-owym. Ścieżka dotycząca doświadczeń zaoferuje nieco dłuższe wykłady, natomiast warsztaty przyjmą formę ​3-godzinnych spotkań, pozwalających na zgłębienie wiedzy i 40-minutowych warsztatów otwartych.

W tym roku gośćmi specjalnymi będą Linda Rising (m.in. autorka książki „Fearless change„) oraz mocno zaangażowany w rozwój scrum.org Gunther Verheyen.

Reklama


Dla czytelników AGILE247.pl zniżka 10% od aktualnej ceny. Aby z niej skorzystać, w polu „Kody promocyjne” należy wpisać kod AGILE247. Tylko do 25 marca obowiązuje cena „early birds” – zachęcamy do skorzystania!

Jako agile247.pl oczywiście pojawimy się na tej konferencji – do zobaczenia w maju w Warszawie!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X