Scrum Days 2016 już za tydzień!

Pod koniec marca informowaliśmy Was o nachodzącej konferencji Scrum Days 2016. Jest to największa polska konferencja poświęcona tematyce związanej ze Scrumem. Uczestników czeka kilka ścieżek tematycznych, zapełnionych wykładami oraz warsztatami. Wśród zaproszonych prelegentów będzie okazja usłyszeć między innymi Lindę Rising oraz Gunthera Verheyen’a.

Jeśli nie jesteście zdecydowani na które prezentacje się wybrać, koniecznie odwiedźcie kanał Scrum Days na YouTube, gdzie możecie znaleźć zapowiedzi prezentacji, m.in. zaproszenie nagranie przez Ken’a Schwaber’a, współautora Scruma.

Reprezentacja agile247.pl będzie oczywiście na miejscu i będziemy relacjonować przebieg imprezy na naszym profilu na Facebook’u oraz na Twitterze.

Dodatkowo, część naszej redakcji – Izę, Kubę oraz Jacka – będziecie mieli okazję usłyszeć na żywo i zapewne również złapać na pogawędkę po prezentacji.

Reklama


Do zobaczenia w Warszawie!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X