Zaproszenie na Scrum Days 2017

Nasz portal jest patronem medialnym trzeciej już edycji konferencji Scrum Days. Zapraszamy wszystkich naszych czytelników na to wydarzenie, zwłaszcza że sami jesteśmy też zaangażowani w przygotowanie programu – Iza Goździeniak i Jacek Wieczorek będą mieli swoje prezentacje w ramach pierwszego dnia. Iza przedstawi swoją wizję „Sztuki Usprawniania” i opowie o tym, jakich narzędzi użyć, by skutecznie poprawiać sposób pracy zespołu scrumowego. Jacek na bazie przygotowywanej przez siebie książki „Labirynty Scruma” przedstawi swoją koncepcję na temat tego, jak polepszać swoje umiejętności Scrum Mastera. W tym artykule przybliżę Wam pozostałe najmocniejsze punkty konferencji i zachęcam Was do skorzystania ze zniżki specjalnej, tylko dla czytelników Agile247!

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji Scrum Days?

Unikalnym wyróżnikiem konferencji Scrum Days są bardzo intensywne prezentacje i duża ilość praktyków podejścia zwinnego (z naciskiem na Scruma). Większa część prelegentów to przedstawiciele polskich społeczności, w tym osoby znane nam osobiście – pracowaliśmy albo pracujemy z Bartkiem Janowskim, Darkiem Knopińskim, Asią Dudą, Agatą Landzwójczak czy Piotrkiem „Pimą” Maksimczykiem i w ciemno możemy ręczyć za wysoki poziom merytoryczny tego, co mają do powiedzenia. Program wystąpień wzmocniony jest też obecnością ciekawych gości z zagranicy, wśród których mocną osobistą rekomendację dam Guntherowi Verheyenowi i Dominikowi Maximini – obaj gościli też w zesżłym roku, ale materiał, który mają do zaprezentowania, jest nowy (tak zakładam, widząc, że tytuły prezentacji są inne, i widząc ich prezentacje na tegorocznej Agilii ;)). Ciekawy jestem też tego, jaki będzie rezultat zorganizowania oddzielnego tracka na temat Zwinności w organizacjach (nazwany „Enterprise”), gdzie m.in. wystąpi Riina Helstrom związana z nurtem AgileHR, której wystąpienie niektórzy z Was mogli mieć okazję zobaczyć/przegapić* (*niepotrzebne skreślić) na ostatnim Agile By Example.

Moje serce szczególnie ujęła informacja ze strony głównej konferencji

„This year we decided to prefer professional software delivery to coaching.”

W relacji z zeszłorocznej edycji z zadziwieniem komentowaliśmy performance w wykonaniu jednego z coachów i nie doczekaliśmy się komentarzy ze strony organizatorów merytorycznych na temat koncepcji zapraszania takich osób. Pytanie chyba jednak było trafne. Trzymamy kciuki, by skupienie się na profesjonalnym dostarczaniu oprogramowania wyszło całemu wydarzeniu na dobre.

Reklama


Szczegóły logistyczne i kod zniżkowy

Konferencja odbędzie się 5 i 6 czerwca 2017 roku w hotelu Sound Garden w Warszawie. Dla naszych czytelników jako patron medialny wydarzenia możemy zaoferować zniżkę 10% od ceny biletu, wystarczy, że skorzystacie z tego odnośnika przy rejestracji na Scrum Days (gdyby coś nie zadziałało, można też w polu kod rabatowy wpisać AGILE247). Sami będziemy też obecni na tym wydarzeniu, a dla tych którzy nie zdołają dotrzeć i tych którzy wybiorą inne tematy, przygotujemy relację (o nieustalonej jeszcze długości). Do zobaczenia na ScrumDaysach!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X