Hello (Polish Agile) World!

I tytuł będzie jednym z niewielu angielskich zwrotów na tej stronie. Otwieramy przed Wami przedsięwzięcie, o którym myśleliśmy jako zespół już od dłuższego czasu – strona o szeroko rozumianym agile, z artykułami po polsku. Tak, każdy z nas mówi po angielsku (lepiej lub gorzej ;), ale mimo to widzimy potrzebę istnienia medium, w którym znajdą się informacje o polskich wydarzeniach wokół agile, autorskie felietony i recenzje, na humorze branżowym kończąc. Czy nasza potrzeba pokrywa się z potrzebami innych osób – to Wy, czytelnicy, pomożecie nam to zweryfikować. Mamy ambicje w otwarty, rzetelny i bezstronny sposób opisywać wydarzenia, przybliżać techniki i od czasu do czasu przyczyniać się do animowania polskiej społeczności.

Chcemy się inspirować materiałami dostępnymi w Internecie, informacjami usłyszanymi na konferencjach, meetupach, spotkaniach społeczności lokalnych czy bezpośrednich rozmowach. Mamy ochotę przybliżyć Wam książki jakie czytamy, filmy, które robią na nas wrażenie i idee, które rozszerzają nam perspektywę możliwych sposobów pracy.

Nie zastąpimy rozmów bezpośrednich (online i offline), nie zastąpimy prędkości rozprzestrzeniania się informacji za pomocą Twittera, a z drugiej strony być może nie osiągniemy poziomu głębokich i subiektywnych wpisów na blogach liderów społeczności agile. Chcemy jednak umieścić się pośrodku tej skali i regularnie zapewniać porcję informacji i materiałów, które pomogą rozpocząć eksplorację świata agile osobom, które go dopiero odkrywają, jak również zachęcą do przemyśleń i komentarzy czytelników bardziej doświadczonych.

Rozwijamy to przedsięwzięcie z duchem agile, dlatego wczesna informacja zwrotna przyczyni się wprost do ulepszenia idei tego produktu. Startujemy wcześnie, z niedoskonałą wersją naszego MVP i prosimy Was o zwalidowanie słuszności naszych wyborów.

Reklama


Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X