Agile by Example Light 2019
Agile by Example Light 2019

Już za 3 tygodnie ABE light 2020

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o AgileByExample light, to pora to nadrobić. Już od 7 lat organizatorzy AgileByExample na wiosnę organizują w sobotnie popołudnie bezpłatne spotkanie dla osób, które chcą posłuchać kilku inspirujących prezentacji, wziąć udział w jakimś warsztacie i na koniec w czasie afterparty wymienić się wrażeniami z pozostałymi uczestnikami. Czego możecie się zatem spodziewać 7 marca w Akademii Finansów i Biznesu?

Spotkanie zacznie się z przytupem od wystąpienia Gojko Adžicia, który zamierza przedstawić kilka przykładów z życia, jak impact mapping przyczynił się w różnych dziedzinach życia do zaoszczędzenia budżetu i wysiłku oraz odniesienia większego sukcesu, niż się spodziewano. Możecie spodziewać się wskazówek i dobrych porad, które ułatwią wam zrozumienie impact mappingu i wykorzystanie go w najlepszy możliwy sposób.

Po Gojko organizatorzy przewidzieli czas na 6 równolegle prowadzonych warsztatów:  • Gojko Adžić przybliży wam Behavior Driven Development, 
  • Mariusz Petlic zastanowi się z wami nad kwestią Output vs. Outcome,
  • Tomasz Wykowski podzieli się ideą Product Discovery i i przydatnymi w niej narzędziami,
  • Justyna Wykowska poćwiczy z wami różne techniki priorytetyzacji backlogu,
  • z Ewą Koprowską i Dominikiem Jabłońskim zagracie w Scrum Tale,
  • a Klaudia Komacka wróci z warsztatem z ABE 2019 i udowodni wam, że FAIL wcale nie ma negatywnego wydźwięku.

Jakby tego było mało po lunchu wystąpią z prezentacjami Zbigniew Sobiecki, Gosia Fiedorow oraz Aga Szóstek. Opowiedzą odpowiednio o współpracy z firmą zewnętrzną przy budowie nowego produktu, o pracy projektanta w świecie kodu oraz o tym, że wszystko sprowadza się do doświadczenia.

To co? Zdecydowaliście się? Jeśli tak, to do rejestracji tędy.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x