Od zmiany do agile – minikonferencja w Zwinnej Łodzi

W czwartek 21 stycznia społeczność Zwinna Łódź  zaprasza na serię prelekcji i dyskusji poświęconych tematowi zarządzania zmianą w IT (dlaczego nie lubimy zmian wg modelu Virginii Satir). Uczestnicy spotkania zapoznają się z przykładami zastosowania change managementu w różnych organizacjach i warunkach. Pojawią się historie sukcesów i popełnionych błędów, a także porady, na co zwracać uwagę, zabierając się za przeprowadzanie zmiany w firmie. Pośród tematów prelekcji znajdziecie takie, które dotyczą project managementu i konstruowania zwinnych umów.

Minikonferencja Od zmiany do agile to okazja do pogłębienia tematów: nastawienia do zmiany, źródeł jej pochodzenia, komunikowania i etapów jej przeprowadzania. W spotkaniu wezmą udział: Witek Buraczyński, Łukasz Węgrzyn, Mirek Dąbrowski, Ewa Koprowska, Michał Kopyt i Filip Czapeczka.

Minikonferencja odbywa się w godzinach popołudniowych. Gros jej czasu organizatorzy planują poświęcić na dyskusje i wymianę doświadczeń (forma round table). Kibicujemy inicjatywie i postaramy się w niej uczestniczyć.

Jeżeli organizujecie podobne wydarzenie, napiszcie do nas – chętnie opublikujemy informację o nim w naszym Kalendarzu wydarzeń. Zachęcamy Was do zaglądania do niego – być może w Waszej okolicy zapowiada się ciekawe spotkanie o tematyce agile.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X