Scrum Experience Day 2019

Jako Agile247 objęliśmy patronatem medialnym nowe wydarzenie w kalendarium polskich konferencji – Scrum Experience Day, które odbędzie się 13 czerwca 2019 w Warszawie. Zapraszamy wszystkich naszych czytelników, a tych, do których informacje o tym spotkaniu jeszcze nie dotarły – zachęcamy do przeczytania kilku zdań opisu tego, czego spodziewamy się patrząc na program i zestaw prelegentów.

Wyróżnikiem konferencji SED jest bez wątpienia skupienie na prelegentach z polskich firm – możemy mieć dzięki temu pewność, że historie i doświadczenia będą bezpośrednio powiązane z realiami naszych zespołów i naszego kręgu kulturowego. Osoby występujące pochodzą z różnych firm, ale spora część z nich korzysta (albo próbuje 😉 ) z podejścia zwinnego w dużych organizacjach – mamy przedstawicieli kilku banków, dużych software house’ów czy portali. Ciekawy jest też mix funkcji, jakie mają prelegenci, ponieważ większość z nich to Scrum Masterzy albo Agile Coache, ale wystąpią też osoby z doświadczeniem w zarządzaniu organizacjami i ich transformacją z perspektywy menedżerskiej, więc można się spodziewać różnorodnych ujęć tej tematyki, bez przegięcia tylko na jedną optykę. Relatywnie mało w programie mamy natomiast konsultantów i trenerów – hasło „100% doświadczeń praktyków” bywa dużym wyzwaniem dla osób układających agendę, ale w tym przypadku udaje się całkiem nieźle.Osobiście znam wielu z występujących i wiem, że ich historie oraz doświadczenie jakie mają do przekazania są wartościowe – nie chcę wymieniać absolutnie wszystkich, ale bazując na bezpośredniej współpracy albo dobrego poziomu znajomości na spotkaniach społeczności mogę zarekomendować wystąpienia Bartka Janowskiego i Agnieszki Lidak z mBanku czy Zuzy Bartosz z ING Tech. Swój punkt w programie ma też Tomek Pawlak (wraz z Tomkiem Kulczyckim), w którym pokazane będą możliwości wykorzystania kompasu Utture do selekcji kandydatów na Scrum Masterów.

Oprócz prelekcji i warsztatów jak zwykle można się też spodziewać wartościowych interakcji z innymi uczestnikami i prelegentami, do czego zachęcam. Warto rozbudowywać sieć kontaktów i podpytywać o różne szczegóły funkcjonowania podejścia zwinnego, które są dla nas w danym momencie istotne. Będę też osobiście z ramienia redakcji na wydarzeniu, więc zapraszam również do kontaktu ze mną w trakcie przerw i części open space’owej.

Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca w Warszawie, zapisy odbywają się na stronie konferencji https://www.computerworld.pl/konferencja/scrumexperience/wykup?token=agile247 . Przy wykorzystaniu wklejonego wyżej odnośnika (albo wpisaniu jako kod zniżkowy hasła agile247 ) można uzyskać zniżkę 10% od ceny aktualnie dostępnej na stronie. Przy zapisach do końca tego tygodnia (do 24 maja) cena wejściówki to 1099 zł netto (989zł netto z naszym kodem), osoby, które zdecydują się później będą musiały zapłacić 200 zł netto więcej.

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x