Zapraszamy na Scrum Experience Day

Pandemia bardzo mocno zaburzyła plany organizatorów spotkań społeczności i konferencji. Niektóre z nich przeniosły się do do sfery zdalnej, inne odwołały tegoroczne edycje, mamy też pierwszą konferencję zwinną, która organizuje spotkanie w „klasycznym stylu”. Ponieważ jest to już druga edycja i program Scrum Experience Day zapowiada się naprawdę interesująco, zapraszamy wszystkich czytelników 26 sierpnia do Warszawy na wydarzenie, które objęliśmy patronatem medialnym.

Jak zwykle w przypadku dużych wydarzeń, warto zacząć od wspomnienia „gwiazdy” konferencji, a jest nim w tym roku Gunther Verheyen. Gunther już kilkukrotnie występował w Polsce na konferencjach i spotkaniach społeczności zwinnej i zawsze można było oczekiwać od niego inspiracji, refleksji i zaproszenia do jeszcze głębszego zrozumienia zwinności i Scruma.

Zauważalnym wyróżnikiem Scrum Experience Day jest jednak to, że program w dużej mierze zbudowany jest w oparciu o polskich prelegentów, praktyków Scruma i zwinnego podejścia. Nie chcę wyróżniać poszczególnych występujących, więc ogólnie napiszę, że znam osobiście sporo z nich i wiem, że mają do przekazania dużo osobistych doświadczeń. Dla części uczestników znaczenie może mieć też z jakich firm przytoczone będą historię i pod tym względem dostrzegam całkiem różnorodną reprezentację różnych branż i wielkości firm – mamy przedstawicieli firm z sektora finansowego, software house’ów, ale są też firmy rozwijające swoje własne produkty. Program wydarzenia został podzielony w dużej części na trzy wątki – jeden skupia się na zespołach, drugi krąży wokół tematu produktu a ostatni zbiera wystąpienia o wykorzystaniu agile poza IT. I jak zwykle w takiej sytuacji niektórzy będą mieli dylemat jaką ścieżkę wybrać, ja sam spodziewam się, że dzięki takim wyraźnym specjalizacjom różni uczestnicy konferencji będą mogli dopasować swój własny program, zgodny ze swoją obecną preferencją.

Liczę na to, że oprócz samego programu, mocną stroną wydarzenia będą też open space’y (w których można zgłosić swój temat do dyskusji albo dołączyć się do utworzonej listy tematów). Wiele wydarzeń społecznościowych przeniosło się do świata online i same prelekcje pewnie dałoby się zamienić w serię webinarów, ale docenię to, że konferencja stacjonarna pozwoli na networking i nieformalne dyskusje z innymi uczestnikami i prowadzącymi, co w realiach wariantu zdalnego byłoby bardzo trudne.

Dla naszych czytelników i sympatyków organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę – 10% od aktualnej ceny wydarzenia (a jeśli chcemy dodatkowo zaoszczędzić, warto skorzystać z niższej ceny, która obowiązuje tylko do 3 lipca). Aby skorzystać z preferencyjnych warunków, przy rejestracji należy wpisać kod: agile247_sed2020 lub zarejestrować się poprzez link:
https://www.computerworld.pl/konferencja/scrumexperience/wykup?token=agile247_sed2020

Reklama


Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X