prezent od agile247

Poznajcie świątecznego bohatera od agile247

Mamy dla Was wyjątkową niespodziankę. Redakcja agile247 przygotowała dla Was w gwiazdkowym prezencie sporo soczystych, agile’owych treści. Podpowiem, że z głównym bohaterem. Bujna czupryna, wystylizowana broda i czerwone rogówki. Macie pomysł, kto to może być? Nasz bohater pojawi się wkrótce w różnych sytuacjach, więc będziecie mieli okazję przyjrzeć mu się bliżej.

Wszystkie materiały łączy motyw przewodni – nasz bohater, wyzwania związane z odpowiedzialną rolą, jaką pełni i to, w jaki sposób sobie z nimi radzi. Raz lepiej, raz gorzej, jak to w życiu bywa. Część treści pochodzi z agile247, ale będziecie mieli także dostęp do materiałów, których nie mieliście dotąd okazji czytać. Do współpracy zaprosiliśmy praktyków, którzy dzielą się z Wami swoimi doświadczeniami, piszą o tym, co jest w ich pracy największym wyzwaniem, gdzie poszukują inspiracji i co zrobiliby inaczej, gdyby mogli cofnąć czas i zacząć wszystko od początku. Będzie na czym się uczyć i o czym dyskutować, mówię Wam!

Przed nami ostatnie szlify, trzymajcie za nas kciuki. Mam nadzieję, że nie możecie się doczekać tak bardzo jak my.

To jak, kto zgadnie, co będzie prezentem?

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X