Znamy już agendę Agile By Example 2018!

Jakiś czas temu Ewa pisała, że tak jak co roku, obejmujemy patronat nad konferencją Agile By Example, która w tym roku odbędzie się 22-24 października. Dla osób niezdecydowanych mamy dobrą informację – jest już dostępna agenda wydarzenia.

Dla przypomnienia: wydarzenie jest podzielone na dwie części: 22 października odbywają się warsztaty, natomiast na 23 i 24 października planowane są prezentacje.

Wśród głównych prelegentów pojawią się:

  • Ángel Medinilla – opowie o zwinnych transformacjach wykraczających poza obszary związane z wytwarzaniem oprogramowania
  • Joshua Kerievsky – przybliży swoje spojrzenie na to, czym jest ciekawość i dlaczego warto rozwijać tę umiejętność
  • Kevin Goldsmith – podzieli się swoimi doświadczeniami z trwającej transformacji w firmie Avvo, ze szczególnym zwróceniem uwagi na to, jak budowana jest kultura organizacji
  • Maciej Michalski – zaprezentuje swoje doświadczenia dotyczące pracy w Google US i w ich wewnętrznych startupach

Dodatkową atrakcją konferencji będzie wystąpienie Christophera Averya, autora książek “Teamwork Is An Individual Skill” oraz najnowszej “The Responsibility Process”. Prezentacja oparta będzie na treści nowej książki i będzie dotyczyła odpowiedzialności w pracy zespołowej.

Jako redakcja agile247.pl dokładamy też swoją cegiełkę do agendy. Kuba opowie o tym, dlaczego zwinna transformacja to nie projekt do zrealizowania, a raczej niekończąca się podróż. Dodatkowo przeprowadzi warsztat, podczas którego uczestnicy będą przepracowywać faktyczne przypadki transformacji, których Kuba osobiście doświadczył.

Reklama


Z kolei Jacek podzieli się z uczestnikami swoimi historiami o tym, jak wykorzystanie technik z obszaru odkrywania produktu (ang. product discovery) może okazać się kluczowe dla sukcesu produktu budowanego Scrumem.

Dodatkowo, jako reprezentant naszego portalu, na konferencji pojawi się Ewa i będzie relacjonować dla Was przebieg konferencji.

Bilety są nadal do zdobycia, a na hasło „agile247″ otrzymacie 15% zniżki.

Do zobaczenia!

AKTUALIZACJA 6.11.2018

Są już dostępne nagrania prezentacji Kuby oraz Jacka. Zapraszamy do oglądania!

Ta strona używa Cookies, korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Nasza Polityka Prywatności
Akceptuję, bo lubię Was czytać.
x
X